Kurumsal

Hakkımızda

AYSAN ELEKTRİK A.Ş 1989 yılında kurulmuştur. Firmamız kalitesi ile tüm dünyada en çok güvenilen ve aranan markalardan birisi olan SCHNEIDER ELECTRIC firmasının orta gerilim hücre partneri olarak yıllardır müşterilerine en güvenilir şalt sistemlerini sunmaktadır. Kalite, ürün geliştirme, yeni üretim teknolojilerinin kullanımı gibi konularda olan yatırımlarımızla beraber üretim, yönetim ve pazarlama konularındaki yenilikçi ve katılımcı iş anlayışımız, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de aynı şekilde kesintisiz sürecektir.

Kurulduğu günden bugüne deneyimli elemanları ve geniş makine parkı ile kaliteden ödün vermeyen üretim geleneğini sürdüren AYSAN ELEKTRİK A.Ş bünyesinde entegre ÇİSK kalite yönetim sistemini de oluşturarak kurumsallaşma yolunda adım atmıştır

Firmamız tüketilen maddeleri yeniden dönüşüm halkası içine katmakta bunların tekrar ham madde olarak kullanılmasını sağlamaktadır. İnsan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması doğadan aldıklarımızı tekrar doğaya vererek azda olsa engellemiş olmaktadır. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılmakta,  çevre kirliliğinin her geçen gün artmasını da önlenmektedir. Çevremize-doğaya, ülke ekonomisine ve de kendimize olan sorumluluğumuzdan dolayı yeniden dönüşüm projesi içinde yerimizi almış bulunmaktayız.

kurumsal Değerler

Doğruluk ve İş AhlakıTüm iş süreçlerimiz  bu iki değer üzerine kuruludur. Aysan Elektrik olarak işimizin her aşamasında bu değerlerin ölçüsünü hassasiyetle yerine getirmekteyiz. 
 
Yasalara UyumYasal mevzuatlara göre üretim yapma bilincini yıllar içersinde kazanmış ve tecrübe etmiş bulunuyoruz. Belli standartları yakalamak zorunda olduğumuzun farkında olarak üretim süreçlerimizi buna göre titizlikle sürdürmekteyiz.
 
Gizlilik: Şirketimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşteri ve iş ortaklarımız, rakiplerimiz ve ilişkide olduğumuz diğer şirket, kurum ve kuruluşlarla ilgili edindiğimiz şahsi ve ticari nitelikte, 3. kişilerce bilinmeyen, bilinmesi halinde şirket ve paydaşlarına zarar ve veya bilen kişiler için fayda sağlayabilecek her çeşit bilginin gizliliği ve mahremiyeti esastır. Bu tür bilgileri, sadece işin gerektirdiği profesyonel amaçlarla, mevzuata ve sözleşme koşullarına uygun şekilde kullanırız.
 
Üretim Odaklı Olmak: Her türlü zarar verici insan ve kurumsal ilişkilerden uzak durarak temel ilkelerimiz doğrultusunda sadece üretim üzerine odaklanmış durumdayız. Bununla birlikte şirket içi kurumsal değerlere azami olarak özen göstermekteyiz. Çalışanlarımız için faydalı olabilecek uygulamaları hayata geçirmek adına şeffaf bir yönetim ortaya koymaktayız. Herkesi temel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak belli bir çoğunluğun temel alındığı kararlar vermek üzere özenimizi her zaman korumaktayız.
 

ARGE : Araştırma ve Geliştirme çalışmalarız mühendislerimiz tarafından inovatif değerler göz önünde bulundurularak sürdürülmektedir. Bu ölçekte çalışmalarız üretimimizle paralel olarak devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, üretim alt yapısı güçlendirilerek avrupa standartlarına uygun üretim kalitesine ulaşılacaktır. Kalite güvence ve kalite kontrol mekanizmaları güçlendirilerek sıfır hata sistemi hedeflenecektir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet ve teknik destek konusunda planlı adımlar atılacaktır. İş ve personel eğitiminin sürekliliği sağlanacaktır.

Vizyonumuz, firmamızın alacağı bütün kararlar ve yapacağı bütün uygulamalar, “AYSAN ELEKTRİK” markasının ulusal ve uluslararası pazarda güvenli ve tanınmış bir marka olması hedefine uygun olacaktır.

 

Çevre İş Sağlığı ve Kalite Politikamız

  • Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde ÇEVRE, İSG ve KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ’ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü, çevre ve risk kontrolünü artırmaktır.

  • Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanların kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız. Çalışanlarımız bizim için değerlidir.

  •  Bugüne kadar yaptığımız ve ileride yapacağımız tüm işlerde, işin kaliteli, ilk defada, zamanında ve her zaman doğrusunu yapma arzusuyla çalışırız.
  • Her türlü hizmet faaliyetleri süresince; ekolojik dengeye zarar vermemek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mal ve mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü korumayı sağlamaya çalışırız.
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri aynı hassasiyetle izler, bunları en aza indirmek için gerekli çabayı gösteririz.

  • İlgili tarafların çevre bilincinin gelişmesi için çalışmalarda bulunuruz.

  • Atıkların kaynağında en aza indirilmesi mümkünse yeniden kullanılmasını ve geri dönüştürülmesini, değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlarız.

  • Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamaya çalışırız.

  • Çevre, İSG ve Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeye, iyileştirmeye şeffaflıkla çalışırız.

  • Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder, şeffaflık ilkesi doğrultusunda yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini Çevre, İSG ve kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılayacağımızı taahhüt ederiz.
tr_TRTurkish